Stres, Günümüzde insan sağlığını tehdit eden en önemli olgulardan birisidir. Strese ilave olarak, yorgunluk, alkol ve çeşitli besinler vasıtasıyla vücudumuzda biriken toksinler, bizim için belki de çoğumuzun farkında olmadığı yüksek riskler oluşturmaktadır.


Sauna banyosu dediğimiz şey ise, bugün artık bütün dünyada neredeyse bir standart olarak kabul edilmiş bulunan çok önemli bir tedavi ve rehabilitasyon yöntemi olarak önümüzde durmaktadır.


Ancak sauna, basit olarak ve sadece bir sağlık ünitesi olarak da algılanmamalıdır; bunun çok ötesinde bir şeydir sauna: Kültürel bir olgu, hatta belli bir yaşama biçiminin bir parçası olarak da düşünülmelidir.


Bu çerçevede, sauna yapımının estetiği ve tekniği, işlevselliğinin ayrılmaz bir parçası olarak anlaşılmalıdır.


Kullanılan materyalin uygunluğundan, tasarım ve uygulamanın titizliğine ve doğruluğuna kadar pek çok faktör sonuçtaki verimliliği ve memnuniyeti belirleyecektir.


Kuruluşundan bu yana geçen 15 sene içerisinde, sadece yaptığı üretimle değil, satış sonrası sürdürdüğü bakım ve onarım hizmetleriyle de seçkin müşterilerinin nezdinde özel bir yere sahip olan Dost Sauna daha ilk başta, ham materyallerin seçiminden, bunların işlenmesine ve sauna imalatının her aşamasında gösterdiği bu titizlik ve hassasiyet sayesinde Türkiye'de kendi alanındaki saygın yerini edinmiş bir kuruluştur.


Özellikleri açısından sauna yapımına en uygun ağaç olarak bilinen sedir (katran) ağacını imalatlarında kullanan Türkiye'deki ender kuruluşlardan birisi olan Dost Sauna müşterilerini memnun etmenin ilk prensip olması gerektiğinin bilinci ile, Türkiye'de özel izinle ve devlet denetimi altında kesimi ve satışı yapılabilen bu nadide ağaçları kaynağından tomruk olarak alarak, bizzat kendi denetimi altında işleyip ürün haline getirmektedir.


Kendi alanlarında yetkin bir tecrübeye sahip olan teknik ve idari kadrosu ile, müşterilerinin arzularına uygun özelliklerde ve ebatlarda, özel projelendirme ile üretim yapan Dost Sauna birinci sınıf işçilik kalitesi ve estetik incelik ile ürünlerini sunmaktadır.

 


 
 Bahçelievler Sultan Murat Mahallesi Dereboyu Cad.No:109
 Çengelköy -İSTANBUL
 GSM Tel: 0532 413 88 85

Designed by IDS